Tamaros Gverdciteli

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Renginio trukmė: 2 val. 30 min., 1 pertrauka.

Vilniaus Kongresų rūmuose, turo po Baltijos valstybes rėmuose, įvyks garsios gruzijos dainininkės Tamaros Gverdciteli jubiliejinis koncertas, gyvo garso koncertas. Atlikėjos pasirodymą lydės J.Borco džiazo kolektyvas. Koncerto programoje naujos ir populiariausios dainos gruzinų, rusų, hebrajų, italų ir prancūzų kalbomis.

Tamara Gverdciteli - unikali dainininkė, organiškai savo kūryboje puikiai derinanti world music, aukštą estradinę muziką ir modern jazz stilius. Jos vizitinė kortelė - stiprus jausmingas balsas su unikalia atspalvių gama, kuris pakerę visus jos klausytojus, įskaitant legendines koncertų sales - Paryžiaus "Olympiją" ir Niujorko "Carnegio Holą". Koncertuose ji su dideliu pasisekimu atlieka Edit Piaf, Šarlio Aznavuro, Dalidos ir kt. hitus.

Tamara (Tamriko) Gverdciteli - Gruzijos kilmingos senovinės Gverdciteli bajorų šeimos atstovė. Ji gimė 1962 m. sausio 18 d., Tbilisyje. Dėka mamos, ankstyvoje vaikystėje pradėjo mokytis muzikos, įstojo į specialiąją muzikos mokyklą prie Tbilisio konservatorijos. Žinomumas atėjo jai 70-ųjų metų pradžioje, kai ji tapo vaikų choro "Mziuri“ soliste. Tuo metu ji su gastrolėmis apkeliavo visą buvusią Sovietų Sąjungą ir daugelį Europos šalių. Baigusi mokyklą, Tamara įstojo į Tbilisio konservatoriją ir sėkmingai užbaigė fortepijono ir kompozicijos mokymo kursą bei taip pat užbaigė mokslus specialaus vokalo koledžą. Jau 19-kos metų Tamara pradeda užkariauti muzikos pasaulį. Žvaigždiniu debiutu tapo jos pergalė tarptautiniame konkurse Sočyje. Po jos - pop muzikos konkursas Drezdene (1982), pergalė "Auksinio Orfejaus" konkurse Sofijoje (1988), pasirodymai Sopoto (1989) ir San Remo (1990) festivaliuose. Atlikėja yra Gruzijoje liaudies artiste (1989) ir Rusijos liaudies artistė (2004).

1991 metais Gverdciteli jos Prancūzijos agentu buvo pakviesta į Paryžių, kur susipažino su Mišeliu Legranu ir Žanu Drežaku. Tuo metu su Mišeliu Legranu buvo sudaryta sutartis ir surengtas dainininkės pirmasis koncertas Paryžiaus „Olimpijoje“. Legranas, rekomenduodamas dainininkę trijų tūkstančių žiūrovų salei, sakė: "Paryžiau! Atminki šį vardą!". Ir Tamara, savo ryškus ir unikaliu balsu, pavergė Paryžių. Jau 1994 metais dainininkė atliko savo solinį koncertą Paryžiaus „Olimpijos“ salėje.

1995 metais Tamara Gverdciteli dalyvaujant M. Legrano ir Aleksejus Kozlovo ansamblio "Arsenal" koncertavo Niujorko "Carnegio - Holo" salėje.

1996 metų balandyje įvyko Tamaros Gverdciteli ir Mišelio Legrano pasirodymą Niujorko "Assembli - holo“ salėje.

Dabartiniu metu su didele sėkme Tamaros Gverdciteli gastrolės vyksta daugelyje pasaulio valstybių. Jos atlikime skamba dainos įvairiomis kalbomis - gruzinų, rusų, prancūzų, italų, ispanų, anglų, vokiečių, hebrajų ir daugeliu kitų kalbų. Dainininkė išleido solinius albumus, "Tegyvuoja karalius!", "Meilės žara", "Dėkoju tau, muzika!" „Žvaigždes, kurios negęsta "ir kitus.

Nepamirštamas balso tembras, sukrečiančio grožio ir galios balsas, aukštas vokalinis meistriškumas, paperkanti bendravimo su sale maniera, artistiškumas ir aristokratizmas, grožis ir elegantiška plastika štai kas sužavi Tamaros Gverdciteli žiūrovų ir garbintojų širdis.

Muzikinė kritikė iš Kanados Helen Klukac apie T. Gverdciteli sako, kad ši unikali dainininkė nepriklauso ir neturėtų priklausyti kuriai nors etninei auditorijai - ji priklauso visiems.

"The New York Times» laikraštis savo atsiliepime pirmajame puslapyje, pavadino T. Gverdciteli "Gruzijos Edit Piaf".

Dabar Tamaros Gverdciteli koncertinės gastrolės vyksta visame pasaulyje..

RENGINYS VYKS RUSŲ KALBA.

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
„KAUNAS JAZZ“ PROGRAMOS POKYČIAI: STANLEY CLARKE'O KONCERTAS NUKELIAMAS Į RUDENĮ, ATVYKSTA RAULIS MIDONAS
30 lapkričio, 19:00
Vienas garsas – tai dar ne muzika. Jo meistriškos kompozicijos ir improvizacijos kuria melodingą muziką, kuri tarsi skverbiasi į sielą.
2 gruodžio, 18:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras vėl koncertuos Vilniuje!
Midsummer Vilnius18
25 liepos, 20:30

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti