Bardai tarp žvaigždžių: Andrius Kulikauskas

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Maestro Andrius Kulikauskas pristatys autorinių dainų kompaktinę plokštelę. Kovo 8 d. 19 val. VU planetariume suspindės maestro Andriaus Kulikausko žvaigždė. Po ilgos pertraukos projekte ,,Bardai tarp žvaigždžių” pasirodysiantis A. Kulikauskas gerbėjams praneš puikią naujieną: tai nauja autorinių dainų kompaktinė plokštelė „Ateina Dievas”, į kurią sudėtos seniau girdėtos bei klausytojų pamėgtos dainos, taip pat ir visiškai naujos, daug kam tapsiančios atradimu.

Pastaraisiais metais A.Kulikauskas kovojo su klastinga liga, tačiau jai taip lengvai nesiruošia pasiduoti ir visas mintis ir energiją telkia kūrybai. Pernai kompozitorius parašė muziką Keistuolių teatro spektakliui, po to ėmėsi autorinės kūrybos. Paskutinis A.Kulikausko dainų rinkinys ,,Visas aš (beveik)” buvo išleistas daugiau nei prieš penkerius metus, tad buvo pats laikas imtis naujo disko, kurio seniai laukė maestro gerbėjai.

Kompozitoriaus vizitine kortele tapusi daina ,,Ateina Dievas” davė pavadinimą ir naujam albumui. Jį sudaro 16 kūrinių, kuriuose įvairiais instrumentais groja pats A.Kulikauskas, o akustine gitara jam pritaria Gintaras Šulinskas. Kompaktinę plokštelę išleido geros muzikos ekspertai „Bardai LT”, ją dalinai finansavo asociacija LATGA.

Naujojo albumo sutiktuvėse A. Kulikausko dainas atliks jaunoji atlikėja Julija Rušinskytė; grupės “Baltos Varnos” vokalistės Milda ir Teresė Andrijauskaitės tik joms būdingu stiliumi interpretuos maestro kūrinius, o ir pats vakaro kaltininkas taip pat prisės prie jam tokių artimų klavišų ir kartu su gitaristu Gintaru Šulinsku suvirpins klausytojų širdis keliomis savo mėgstamiausiomis dainomis. Vakaro metu bus rodomi vaizdo įrašai iš įvairių projektų ir koncertų, taip pat žiūrovai bus raginami užduoti klausimus ir tiesiogiai pabendrauti su kūrėju. Vakarą moderuos kultūrininkas Juozas Žitkauskas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti