THE EFFECT (Lenkija)

Režisierė Agnieszka Glinska | Scenografė Monika Nyckowska | Kostiumų dailininkė Hanka Podraza Kompozitorius Mateusz Bieryt | Vaizdo projekcijų autorius Franciszek Przybylski | Režisierės asistentai: Paulina Puslednik, Andrzej Blazewicz, Pawel Sablik |

Vaidina: Melania Grzesiewicz, Emma Herdzik, Daniel Namiotko, Aleksandra Nowosadko, Joanna Pocica, Stanislaw Twarog, Weronika Warchol

Prodiuseris S. Wyspianskio teatro meno akademija Krokuvoje >>

spektaklis lenkų kalba su subtitrais anglų kalba<<

Šį IV vaidybos kurso studentų diplominį spektaklį pastatė Lenkijoje gerai žinoma režisierė Agnieszka Glinska. Spektaklyje grupė savanorių atlieka bandymus klinikoje, siekdami įvertinti naujos kartos antidepresantų veiksmingumą. Nors farmacijos kompanijos atstovai atidžiai juos stebi, du dalyviai, nepaisydami draudimų, pamilsta vienas kitą. Režisierė ir spektaklyje vaidinantys jaunieji aktoriai svarsto apie etines medicininių eksperimentų pasekmes ir kainą, kurią reikia sumokėti už cheminį emocijų slopinimą. Jaunieji menininkai, kurdami prieštaringą ir skausmingai aktualų depresyvios šiuolaikinės civilizacijos vaizdą, kartu ieško alternatyvaus vaisto, kuris padėtų įveikti egzistencinės baimės ir nerimo būsenas.

menų spaustuvė | juodoji salė

Kiti renginiai dabar

Domino teatro komedija
29 rugpjūčio, 19:00
Spektaklis
6 rugpjūčio, 19:00
Kriminalinė komedija
1 rugpjūčio, 19:00
Spektaklis
16 rugpjūčio, 19:00
Spektaklis
22 rugpjūčio, 19:00

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti