Oneginas

Pagal A. Puškino eiliuotą romaną „Eugenijus Oneginas“

spektaklio režisierė - Juliana Laikova (Rusija) | dailininkas - Andrew Freeburg (JAV) | muzika - Faustas Latėnas | vaidina: Artūras Dubaka, Aura Garmutė, Balys Ivanauskas, Severina Špakovska

Šis spektaklis tai keturių jaunų žmonių žvilgsnis į klasikinį A. Puškino kūrinį, pasitelkiant šiuolaikines teatro priemones. Spektaklio pagrindinės temos – meilė, garbė, vienatvė. Jaunos kartos aktoriai bando iš savo perspektyvos pažvelgti į šiais laikais keistą ir gal net juokingą istoriją. Ką reiškė žodis „Garbė“ Puškino laikais ir ką reiškia dabar?

Spektaklis kuriamas minimalistinėmis priemonėmis. Spektaklio dailininkas Andrew Freeburg kuria projekcijas, kurios duoda kiekvienai scenai toną, spalvą ir veikėjus. Aktoriai konstruoja spektaklį čia ir dabar, neslėpdami užkulisių. Spektaklio tarptautinė komanda stengiasi rasti bendras vertybes, nepaisant to, kad yra iš labai skirtingų valstybių (Lietuva, Rusija, JAV).

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti