„LEDI“ komedija (Maskvos kino ir teatro žvaigždės.)

Renginio trukmė: 2 val., 1 pertrauka.

Garsaus amerikiečių rašytojo ir dramaturgo Garzono Kanino pjesė

Režisierius –Valerij SARKISOV

Dailininkas – Dmitrij Drobishev

Kostiumų dailininkė – Jana KRAMER

Šviesos dailininkas – Jurij Egorov

Vaidina:

ANASTASIJA VOLOČKOVA

Sergej ASTACHOV A

ndrej CHARITONOV

Georgij MARTIROSIAN / Aleksandr ŠAVRIN,

Ilja SOKOLOVSKIJ / Aleksandr CHOVANSKIJ

Kovo 13 d. Vilniaus Kongresų rūmuose Anastasija Voločkova kartu su Maskvos artistais vaidins komedijoje ,,LEDI“. Pjesės autorius – garsus amerikiečių rašytojas ir dramaturgas Garson Kanin.

Spektaklio herojė – žavinga moteris, tačiau storžievė ir be galo neišauklėta akiplėša. Naujas jos gerbėjas rusų milijonierius išsigąsta dėl savo reputacijos ir pasamdo gerų manierų mokytoją, kad padėtų suvaldyti užsispyrusią damą. Auklėtojas greitai užmiršta apie savo pedagoginę etiką ir pats išprovokuoja negirdėta skandalą…

Komedija "Ledi" puiki ne tik savo linksmu siužetu ir pastatymu, bet svarbiausia - puikių talentingų ir labai paklausių aktorių vaidyba. Spektaklyje vaidina kartu su ballerina A.Voločkova populiarūs kino ir teatro artistai: Sergej Astachov, Andrej Charitonov, Georgij Martirosian/ Aleksandr Šavrin, Ilja Sokolovskij,/Aleksandr Chovanskij.

Visiems žinoma balerina Anastasija Voločkova, stebina savo norais išbandyti save įvairiuose amplua. Ir jai tai ypač sekasi. Dėka jos talento šokio ir choreografijos srityse, baleriną sutinka ilgais aplodismentais geriausios pasaulio teatrų ir koncertų salės. RENGINYS VYKS RUSŲ KALBA

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti