Baugi mama

Režisieriai Ana Urushadze

Vaidina Nato Murvanidze , Dimitri Tatishvili , Ramaz Ioseliani , Avtandil Makharadze , Anastasia Chanturaia

Aprašymas

„Jauna režisierė Ana Urushadze užtikrintai kuria brandžios moters portretą ir sprendžia kiekvienai kartai svarbų klausimą – kodėl vis dar gajūs patriarchalinės visuomenės stereotipai? Papildydama istoriją siurrealistiniais motyvais ir aštriu humoru režisierė atvira širdimi kreipiasi į kiekvieną žiūrovą.“ (M. Valiūnaitė) Penkiasdešimtmetė Manana sprendžia dilemą – likti ištikima namų šeimininke ir pasirūpinti, kad visi šeimos nariai būtų patenkinti, ar atsiduoti visą gyvenimą į šalį nustumtai meilei – rašymui. Priėmusi sprendimą moteris visu kūnu ir siela atsiduoda savo tikrajai aistrai. Nepaisant nuogąstavimų, kad jos rašoma knyga sukels pyktį ir pasipriešinimą ne tik šeimoje, bet ir visuomenėje, ji pasiryžta perskaityti artimiausiems tai, prie ko dirbo ištisus mėnesius. Manana žino, kad jos svajonė tapti rašytoja kainuos jai šeimą. Jos baimės ir įtarimai pasitvirtina, ir nuo tos akimirkos Mananos gyvenimas radikaliai pasikeičia.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-11-06