Į Vakarus nuo Jordano upės

Režisieriai Amos Gitai

Vaidina Bill Clinton , Amos Gitai , Gidéon Levi , Yitzhak Rabin , Ari Shavit

Aprašymas

„Vienų kaltinamas tėvynės šmeižtu, antrų – konformizmu, trečių – gerbiamas už nuoseklų savo filmuose kritišką žvilgsnį į Izraelį ir jo visuomenę Gitai išlieka vienu svarbiausių balsų, kalbančių apie sudėtingą Izraelio realybę. Režisierius taikosi ne į skambias sensacijas, bet į konflikto esmę.“ (A. Račaitytė) Amosas Gitai pirmą kartą sugrįžta į okupuotas teritorijas po to, kai 1982 m. filmavo savo dokumentinį filmą „Karo lauko dienoraštis“. Savotiškame jo tęsinyje „Į Vakarus nuo Jordano upės“ kalbama apie Izraelio ir Palestinos gyventojų pastangas gyventi jaučiant užsitęsusios okupacijos pasekmes. Gitai savo filme vaizduoja trapius žmogaus teisių aktyvistų, žurnalistų, gedinčių motinų, karių ir Izraelio naujakurių kuriamus žmogiškus ryšius. Kai politika ir diplomatija nebegali išspręsti akligatvį priėjusio Palestinos ir Izraelio konflikto, filmo herojai, jausdami pilietinę atsakomybę, imasi veiksmo. Ši žmogiškoji energija suteikia vilties, kad ilgai atidėlioti pokyčiai vis dar įmanomi.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-24