Šokių pamokos

Šeimyniškių g., 23
17 - 19 liepos
19:00
23 liepos
24 - 26 liepos
30 liepos
31 liepos - 2 rugpjūčio
6 rugpjūčio
7 - 9 rugpjūčio
13 rugpjūčio
14 - 16 rugpjūčio
20 rugpjūčio
21 - 23 rugpjūčio
27 rugpjūčio
28 - 30 rugpjūčio
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai Artotekoje vyksta antradieniais, ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Renkamos pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės! Šie šokiai - socialiniai (bendravimo) šokiai, neatsiejami nuo šilto ir jausmingo kontakto poroje, pasitikėjimo savimi bei partneriu. Pagrįsti porų keitimuisi. Taip išmokstama vesti ir klausyti, pajaučiamas šokių įvairiapusiškumas, tobulėjama sparčiau bei greičiau susipažįstate su kitais grupės nariais ir šokių bendruomene. Bachata - Dominikos Respublikos muzikinis stilius ir šokis, pasižymintis vidutiniu arba greitu tempu, dainų tekstai dažniausiai yra apie meilę, išsiskyrimą, susitaikymą. Šokamas su džiugia energija, jaukumu, šiltu kontaktu su partneriu poroje ir po vieną. Plačiai paplitęs Lotynų Amerikos ir Karibų baseino šalyse, o taip pat dabar ir visame pasaulyje.

Bachata garsėjo kaip varguomenės šokis ir kelis dešimtmečius dominavo tik vargšų vakarėliuose, nes buvo draudžiamas plačioje visuomenėje iki 1990 m. kai sullaukė tarptautinio pripažinimo.

Šiuo metu dominuoja keli bachatos stiliai: dominicana (tradicinė), sensual (jausminga, paremta daugiau kūno bangavimu), nuevo arba fusion (pritaikoma kitų šokių stilių ir subtilybių).

Kizomba - tai šokis, kuris gimęs Angoloje iš Sembos (greitesnės ritmikos ir žaismingo šokio) pritapęs ir įgavęs Žaliojo Iškyšulio salų Vakarų Afrikoje žavesio, šokamas poroje ir suteikiantis pakylėjimą, artumą su kitu asmeniu, trapumą, jausmingumą, begalybę viename ir ne tik fizinio kūno supratimą. Muzika ir šokis paremtas lėta ir jausminga ritmika todėl svarbu įsiklausyti ir suprasti gilumą per ryšį su žeme, partneriu ir muzika. Kizomba po tarptautinio pripažinimo 2009 m. sparčiai plinta ir pritraukia vis daugiau šokėjų visame pasaulyje. Sparčiai populiarėjant Kizomba sujungiama su kultūriniais, individualiais aspektais, todėl atrandami vis nauji šio šokio stiliai.

Pamokas veda Andrius Krištopaitis

Registracija į pamokas el.p. andrius.kristopaitis@yahoo.com

Tel. 8 679 31368

Kiti renginiai dabar

Jubiliejinis, 10-asis, fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA jau sveikinasi!
22 rugsėjo, 19:30
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
Gatvės šokių pamokos
Stiklo papuošalų gamyba

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti