Gypsy Ska Orquesta (Venezuela)

GypsySka Orquesta - La Malévola yra gatvės muzikos projektas, susibūręs 2009 m. Karakase (Venesuela). Iš pradžių vaikinų tikslas buvo paprastas - išeiti į gatves ir dalintis savo muzika su žmonėmis. Laikui bėgant, grupės nariai įsitraukė į chaotišką Karakaso gatvių judėjimą, beprotiškus muzikinius eksperimentus, jam-session'us su draugais, praeiviais ir nepažįstamaisiais, kol ilgainiui projektas įgavo savo dabartinę formą. Po kelių metų grojimo gatvėse, vestuvėse, baruose ir didesnėse Venesuelos scenose, vaikinai surengė savo pirmąjį turą po Europą 2014 m. ir nuo to laiko yra sugroję daugiau kaip 120 koncertų 11 šalių: Mighty Sounds festivalyje Čekijoje, Goulash Disko festivalyje Kroatijoje, Burg Herzberg festivalyje Vokietijoje ir daugybėje kitų, kur grojo vienoje scenoje drauge su Klub Balkanska (Berlynas) ir Warsaw Balkan Madness (Lenkija) ir kitomis balkanų muzikos grupėmis.

2016 m. Gypsy Ska Orquesta laimėjo Iboga Summer Festival konkursą Ispanijoje ir pradėjo įrašinėti savo pirmąjį LP Barselonoje, kuris buvo išleistas 2017 m. kovą, kuomet grupė leidosi į savo antrąjį turą po Europą. Gypsy Ska Orquesta apjungia įvairius muzikos stilius į vieną darnią visumą: čia skamba Ska, Cumbia, Salsa ir Gypsy-Balkan motyvai, o karštas vaikinų temperamentas nepalieka abejingų, kad ir kur jie begrotų: gatvėje, naktiniame klube ar teatre - Gypsy Ska Orquesta pasirodymas tampa vakarėliu, o jų atliekama muzika pripildo klausytojų širdis pozityviom bangom.

Sebastián León - saksofonas

Luis Daniel Ducharne - trimitas

Manuel Rodríguez - trombonas

Mauricio Vivas - akordeonas

Luis Lestón - gitara

Victor Quero - bosas

Joe García - būgnai, perkusija

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
„KAUNAS JAZZ“ PROGRAMOS POKYČIAI: STANLEY CLARKE'O KONCERTAS NUKELIAMAS Į RUDENĮ, ATVYKSTA RAULIS MIDONAS
30 lapkričio, 19:00
Vienas garsas – tai dar ne muzika. Jo meistriškos kompozicijos ir improvizacijos kuria melodingą muziką, kuri tarsi skverbiasi į sielą.
2 gruodžio, 18:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras vėl koncertuos Vilniuje!
Midsummer Vilnius18
25 liepos, 20:30

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti