Gypsy Ska Orquesta (Venezuela)

GypsySka Orquesta - La Malévola yra gatvės muzikos projektas, susibūręs 2009 m. Karakase (Venesuela). Iš pradžių vaikinų tikslas buvo paprastas - išeiti į gatves ir dalintis savo muzika su žmonėmis. Laikui bėgant, grupės nariai įsitraukė į chaotišką Karakaso gatvių judėjimą, beprotiškus muzikinius eksperimentus, jam-session'us su draugais, praeiviais ir nepažįstamaisiais, kol ilgainiui projektas įgavo savo dabartinę formą. Po kelių metų grojimo gatvėse, vestuvėse, baruose ir didesnėse Venesuelos scenose, vaikinai surengė savo pirmąjį turą po Europą 2014 m. ir nuo to laiko yra sugroję daugiau kaip 120 koncertų 11 šalių: Mighty Sounds festivalyje Čekijoje, Goulash Disko festivalyje Kroatijoje, Burg Herzberg festivalyje Vokietijoje ir daugybėje kitų, kur grojo vienoje scenoje drauge su Klub Balkanska (Berlynas) ir Warsaw Balkan Madness (Lenkija) ir kitomis balkanų muzikos grupėmis.

2016 m. Gypsy Ska Orquesta laimėjo Iboga Summer Festival konkursą Ispanijoje ir pradėjo įrašinėti savo pirmąjį LP Barselonoje, kuris buvo išleistas 2017 m. kovą, kuomet grupė leidosi į savo antrąjį turą po Europą. Gypsy Ska Orquesta apjungia įvairius muzikos stilius į vieną darnią visumą: čia skamba Ska, Cumbia, Salsa ir Gypsy-Balkan motyvai, o karštas vaikinų temperamentas nepalieka abejingų, kad ir kur jie begrotų: gatvėje, naktiniame klube ar teatre - Gypsy Ska Orquesta pasirodymas tampa vakarėliu, o jų atliekama muzika pripildo klausytojų širdis pozityviom bangom.

Sebastián León - saksofonas

Luis Daniel Ducharne - trimitas

Manuel Rodríguez - trombonas

Mauricio Vivas - akordeonas

Luis Lestón - gitara

Victor Quero - bosas

Joe García - būgnai, perkusija

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-11-13