Dekupažas

Dekupažas - nuostabus dekoravimo popieriumi menas, kurio gali išmokti visi, norintys kurti. Nebūtina turėti daug patirties, šiuo būdu gražinti daiktus smagu ir paprasta. Dekupažuojamas daiktas apklijuojamas įvairiomis popieriaus iškarpomis (servetėlės, popierius, dekupažinis popierius, ryžinės servetėlės, iškarpos iš laikraščių, žurnalų), į pagalbą pasitelkiant įvairius efektus: sendinimo, paišymo, auksavimo, ir t.t. Apklijuotas daiktas lakuojamas, kad lakas paslėptų iškilius popieriaus kraštus, o rezultatas gaunasi panašus į tapybą. Taigi, kiekvienas, kuris turi vaizduotę, moka naudotis žirklėmis gali užsiimti šia įdomia, dekoravimo technika ir sukurti dailių darbų. Dekupažuoti galima smulkius daiktus (padėkliuką, skrynelę, žvakidę, užrašinės viršelį ar kt.). Labiau įgudę dekupažuoja stambius baldus (kėdę, stalę, komodą ir pan.), taip prikeldami juos naujam gyvenimui.

Dekupažo užsiėmimo metu susipažinsite su dekupažo technikų įvairove bei jų pritaikymo galimybėmis. Sužinosite, kokios dekoravimo priemonės bei medžiagos naudojamos. Susipažinsite su tradicinėmis ir netradicinėmis sendinimo technikomis, dekupažo popieriaus ir servetėlių klijavimo būdais (šlapiuoju ir sausuoju). Sužinosite, kuo skiriasi pritapymas nuo šešėliavimo, bei susipažinsite su auksavimo technikos ypatumais.

Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės.

Būtina išankstinė registracija internetu.

Užsakius užsiėmimą renginiui, kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, renginio vietos ir trukmės.

Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
19 - 23 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti