„Vienarankis“

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Užupio dramos teatro komedija „Vienarankis“
Pagal Martin McDonagh
Baro PERONAS erdvėje, Geležinkelio g. 6, Vilnius
„Vienarankis“ – tai aštri socialinė komedija išreikšta per aktorių improvizaciją už žmonių teises ir žmonių seksualinės orientacijos lygybę.

M. McDonagh savo pjesėmis verčia abejoti įprastomis moralinėmis normomis. Užupio dramos teatro kūrybinė grupė meta iššūkį nusistovėjusiam supratimui, ką galima ir ką privaloma rodyti scenoje. Tai jokiai krypčiai nepriklausantis XXI a. sensacijų teatras.

Spektaklis vyks originalioje vietoje, kurioje renkasi originalūs žmonės. Greta traukinių bėgių Vilniuje įsikūręs baras „Peronas“ (Geležinkelio g. 6, Vilnius) laukia visų atvykstančių, išvykstančių, skubančių ar ieškančių išskirtinumo. Industrinė baro aplinka pakvies pasimėgauti Vilniaus stoties vaizdais, o įprastą baro šurmulį papildys pravažiuojančių traukinių gaudesys, kuris įsilies į spektaklio koncepciją.

Komedija N-16.

Traukinius stums aktoriai:
Vienarankis – Povilas Liubinas,
Tobis – Linas Barauskas,
Merlina – Donata Kielaitė,
Mervinas – Saulius Čėpla.
Dailininkė ir režisierė: Rita Urbonavičiūtė

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga.

Pirkti bilietą

Kiti renginiai dabar

Domino teatro komedija
29 rugpjūčio, 19:00
Spektaklis
6 rugpjūčio, 19:00
Kriminalinė komedija
1 rugpjūčio, 19:00
Spektaklis
16 rugpjūčio, 19:00
Spektaklis
22 rugpjūčio, 19:00

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti