Vilnius Coffee Festival

Vilniaus Kavos Festivalis, išaugęs iš Kavos Kultūros Dienų ir Coffee Week rūbų, keliasi į naują vietą – menų fabriką LOFTAS!

Trys dienos – dedikuotos kaip ant mielių augančiai kavos kultūrai, kavinių ir restoranų profesionalams ir, žinoma, kavos mėgėjams.

Tradiciškai, festivalio metu vyks net trys Lietuvos čempionatai: Barista, Piešimo pieno puta (Latte Art) ir Kavos Ragavimo (Cup Tasting).

Naujos erdvės įkvėpė išplėst ir dalyvių ratą: festivalyje pamatysite bene visus vietinius kavos skrudintojus, susibūrusius po Roasters Village stogu, inovatyvią kavos įrangą ir geriausius baristas oficialiame Espresso Bar, geriausius šalies kavos virėjus specialiame Brew Bar, gausybę puikios kavos ir susijusių dalykų Coffee + Food Market.

Už galimybę surengti šią trijų dienų kavos šventę dėkojame didiesiems festivalio rėmėjams: lietuviškai kavai PUPA, Atrask Paulig kavos pasaulį, Huracán Coffee, Nestle Professional, Kavos Bankas ir BRITA Lietuva.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
24 - 28 rugsėjo, 15:00
Lėlių gamybos kursai
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
26 rugsėjo, 19:00, 20:10
Keramikos pamokos
Tapybos pamokos

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-08-30