Tavo Tėvas | Willie Valo

Dvi Lietuvos Hip Hop grupės, vienuolika muzikantų, gyvos muzikos energija ir visa tai pas mus, Turguje, jau kovo 23 d.

TAVO TĖVAS yra du seni draugai, kurie muzikos bendruomenei žinomi kaip Cheka ir Skellas. Kiek vėliau prie dueto prisijungė DJ Justinez. Gana skirtingi, bet tuo pačiu panašūs atlikėjai vienu ritmu gyvena daugiau nei 10 metų, o po viena vėliava susibūrė tam, kad muzikos dėka neštų žinią į klausytojų protus ir širdis. Lietuvos HipHopo muzikos apdovanojimuose grupė jau pirmu bandymu laimėjo metų debiuto titulą. Šiuo metu vyrai aktyviai koncertuoja su gyvo garso grupe, kurios dėka sumaišę roko skambesį su repo ritmais stengiasi atnešti naujų vėjų į Lietuvos muzikinę sceną.

Tuo tarpu pernai metais debiutavusi grupė Willie Valo jau spėjo apšilti kojas viename didžiausių šalies muzikos festivalių Granatos Live, patikrinti tokių muzikinių šventovių kaip Loftas, Siemens arena, Kambarys ar Kablys scenų grindis. Muzikantai per metus išleido aibę singlų, kurie sėkmingai skambėjo radijo laidos Gatvės Lyga top‘e. Willie Valo darbai neliko nepastebėti, grupė Lietuvos Hip Hopo Muzikos apdovanojimuose buvo nominuota Metų Spurto nominacijoje.

Repo šurmulys Turguje jau kovo 23 d.

Durys 17:00, garsas 21:00
Bilietas: 3€

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-11-15