Herbie’s EXPLO 3000

Adi Pflugshaupt – sopraninis saksofonas, fleita, bosinis klarnetas
Hans Feigenwinter – fortepijonas
Herbie Kopf – el. bosas, kompozicijos
Pius Baschnagel – mušamieji

Gerai Lietuvos publikai pažįstamo šveicarų bosisto Herbie Kopf kvarteto naujo CD ”Push or Pull?“ … time is flexible! pristatymas ir tarptautinio turo koncertas.

Naujasis Herbie’s EXPLO 3000 albumas „Push or Pull?“ – tai penktasis šios grupės leidinys, pristatantis dinamišką kvarteto muziką, kupiną aistros, vizijos ir variacijų. Ansamblis transformuoja ambicingas kompozicijas į įkvėptą originalią muziką su neįtikėtinais kolektyviniais groove’ais ir išraiškingais visų keturių atlikėjų improvizacijomis. Jei sukūria žaidimų aikštelės atmosferą, kupiną spalvų ir smalsumo, su daugybe poezijos ir gero humoro jausmo.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti