Indėnukas Džo | Premjera!

Spektaklis vaikams / Didžiojoje salėje
Scenarijaus autorius ir režisierius – Karolis VILKAS
Scenografas ir video projekcijų dailininkas – Romanas DUDA
Kostiumų dailininkė – Ieva ŠIMUKONYTĖ
Šviesų dailininkas – Povilas LAURINAITIS
Vaidina: Šarūnas GEDVILAS, Žygimantė Elena JAKŠTAITĖ, Laurynas JURGELIS, Lijana MUŠTAŠVILI, Imantas PRECAS, Gediminas RIMEIKA, Asta STANKŪNAITĖ, Rūta ŠMERGELYTĖ
Trukmė: 50 min.
Premjera – 2017 m. gruodžio 2/3 d.

Pagrindinis spektaklio veikėjas – mažas ir narsus berniukas kaubojukas Džo, gyvenantis kaubojų šeimoje. Karštakraujis Džo anksti pajunta nuotykių troškimą ir vieną dieną sugalvoja aplankyti toli toli gyvenančią močiutę. Netikėtai jis patenka į stebuklingą mišką, kuriame pamiršta kas esąs.
Neaprėpiamuose slėniuose, kanjonuose, ir miškuose Džo patiria nuotykius, pavojų ir meilę. Jis patenka į indėnų nelaisvę ir sutinka princesę Mokahontą. Iš meilės Džo tampa indėnu, bet ilgai šis gražus gyvenimas netrunka. Popobava – mistinė, sena kaip pats laikas miško būtybė, tampa pagrindiniu Džo priešu.
Kovodamas už gėrį herojus susidurs su baime ir drąsa, magija ir paslaptimi. Drauge su juo, įspūdingos, nuolat kintančios scenografijos ir milžiniškų kaukių dėka, ištyrinėsime laukinius vakarus skersai-išilgai.
Šiuo spektakliu „Lėlės“ teatre debiutuoja jauna menininkų komanda: režisierius – Karolis Vilkas, dailininkas – Romanas Duda ir kostiumų dailininkė – Ieva Šimukonytė.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti