Intymi afera

Režisieriai Paolo Taviani

Vaidina Lorenzo Richelmy , Luca Marinelli , Valentina Bellè , Alessandro Sperduti , Guglielmo Favilla

„Didieji humanistai Taviani nepamina savo vertybių. Dabartiniame kontekste jų įspėjimai dėl fašizmo grėsmės ir būtinybės su juo kovoti tampa be galo svarbūs. Ne tik turinys, bet ir nepaprastai turtinga poetinė kino kalba, tokia reta šiandienos kino ekranuose, primena apie tai, koks kinas buvo kadaise.“ (A. Račaitytė)

1943-iųjų vasarą trys draugai kartu leidžia laiką Pjemonto provincijoje. „Somewhere Over the Rainbow“ melodiją vis pertraukia pašonėje vykstančio karo aidai. Miltonas karštai myli Fulviją, tačiau ji žaidžia su jo jausmais: jai patinka Miltono mąstymas, rašomi laiškai, bet akys krypsta į daug patrauklesnį Džordžio. Lygiai po metų Miltonas prisijungia prie pasipriešinimo judėjimo ir kaunasi partizanų gretose. Kai jaunuolis sužino, jog Fulvija slapta mylėjo Džordžio, kurį suėmę fašistai, kamuojamas pavydo ir keršto Miltonas leidžiasi pro tirštame rūke paskendusias kalvas ieškoti draugo. Nors aplink – kruviname chaose paskendęs pasaulis, nuleisti rankų neleidžia šviesūs prisiminimai.

Bilietai

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
19 lapkričio, 20:15
Drama
20 lapkričio, 18:30
Biografinė muzikinė drama, Italija, Belgija, 2017m
19 lapkričio, 18:30
Drama. Anglų, Flemish, Prancūzų 2018 m
20 lapkričio, 16:50
Drama, Estija, Lietuva, 2017 m
19 lapkričio, 19:10

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti