Krankliai

Originalo kalbos

Švedų

Režisieriai

Jens Assur

Vaidina

Reine Brynolfsson , Peter Dalle , Maria Heiskanen , Jacob Nordström , Saga Samuelsson Aprašymas Subtitrai: lietuvių, anglų „Įtaigiai ir preciziškai surežisuotame filme režisierius bendrauja vaizdais ir garsais, todėl jam neprireikia daug dialogų. Jis įtraukia žiūrovą, skatina pasijausti brutalios dramos dalyviu ir kiekvienam asmeniškai palieka išnarplioti sukrečiantį finalą.“ (E. Pukšta)

1980-ųjų Švedija. Žemdirbys Agne iš savo tėvo perėmė ilgaamžį šeimos verslą kaimo ūkyje. Jis susiremia su greitesnio pelno siekiančiu žemės savininku, ketinančiu modernizuoti pastatus ir įrangą. Agne vis pamąsto apie pareigų perdavimą vyriausiam sūnui, bet šio netenkina raginimas gyventi nuo civilizacijos atitrūkusiame kaime ir pasinerti į nemėgstamą rutiną. Paauglys puoselėja savo pomėgius, stebi apylinkėse skraidančius paukščius ir svajoja pats išskristi iš nemielo kaimo. Agne per sunku pateisinti sūnaus maištą, tad jis mėgina jį perlaužti, gėdina ir provokuoja kaltės jausmą. Aklas užsispyrimas vis labiau virsta berprotybe… 

Pirkti bilietus

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
19 lapkričio, 20:15
Drama
20 lapkričio, 18:30
Biografinė muzikinė drama, Italija, Belgija, 2017m
19 lapkričio, 18:30
Drama. Anglų, Flemish, Prancūzų 2018 m
20 lapkričio, 16:50
Drama, Estija, Lietuva, 2017 m
19 lapkričio, 19:10

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti