Juoda dėždė

Žanras
Dokumentika
Šalis
Lietuva
Metai
2018
Vaidina
Dokumentika
Režisierius
Algimantas Maceina
Laikas
38 min
Amžiaus apribojimai
N13

Atsigręždamas į Lietuvos visuomenės genocidą, vykdytą sovietinio režimo, Maceina filme fiksuoja savo senelio, ištremto į Sibirą, palaikų pargabenimą atgal į tėvynę. Šeimos istoriją režisierius pasakoja savita kinematografine forma. Filmuodamas kelionę subjektyvia kamera, kuri sustiprina individualių žmogiškųjų praradimų jauseną, Maceina per savo senelio istoriją įprasmina lietuvių išgyventą tragediją. Pasak Jono Meko, „tai toks pat svarbus mūsų laikų dokumentas, kaip ir Aleksandro Solženicyno romanai ar Czesławo Miłoszo kūryba“.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, animacija, animacinė komedija, šeimos, JAV, 2017
Drama, biografinis, istorinis, JAV, 2018
Animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2018
Animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2019
Animacija, Belgija, 2019
Komedija, Animacija, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai