FREAKS ON FLOOR

Balanžio 16-ąją LOCAL MONDAYS scenoje – rokenrolas su FREAKS ON FLOOR!

Funk, grunge ir hardroką savo muzikoje jungiantys FREAKS ON FLOOR Lietuvoje jau nebeturi ko įrodinėti. Keturi studijiniai albumai, trys M.A.M.A. roko grupės apdovanojimai – tai tikrai ne visi rokerių pasiekimai per 10 metų karjerą. Prieš Naujuosius metus sugroję paskutinį koncertą Vilniuje, po pertraukos FOF grįžta į LOFTĄ sugroti įsimintino koncerto.

„Esame išsiilgę koncertų, scenos ir tuo labiau LOFTO. Vasarą jame vykęs koncertas buvo vienas geriausių vakarų per pastaruosius metus, todėl nekantraujame grįžti atgal“ - džiaugiasi grupės nariai.

BILIETAI: 5€ (tiems, kas iki balandžio 16 d. 12 val. renginyje pasižymės Going), 8€ – kitiems. Išankstiniai bilietai – 5€. Juos įsigyti galima čia: GOO.GL/BK1U9B

LDK (Lofto Draugo Kortelė) savininkams – stovimas bilietas tik 3€!

AKCIJA!

Naujiems LDK savininkams: įsigijus LDK kortelę – stovimas bilietas į koncertą NEMOKAMAI!

LDK (6€) įsigyk čia: GOO.GL/BK1U9B

STALAI: - Dvivietis stalas + 2 bilietai : 20€ Turintiems LDK (15%): 17€ - Keturvietis stalas + 4 bilietai : 40€ Turintiems LDK (15%): 34€ - Aštuonvietis stalas + 8 bilietai : 80€

Turintiems LDK (15%): 68€ Įėjimas vaikams iki 8 metų nemokamas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti