UPTOWN MARKET: Hello Spring!

Jau galite žymėtis kalendorius – tikras pasisveikinimas su pavasariu ir šviežiais dizaino vėjais dvelkianti mugė UPTOWN MARKET: Hello Spring! šiemet vyks gegužės 5-6 d.!

Nes pirmasis gegužės savaitgalis – tai jau tikrų tikriausias pavasaris! Saulė vis kaitresnė, pilką dangų pakeičia visų atspalvių mėlyna, plaučiai prisipildo gaivos, akys pradeda raibti nuo spalvų, o kūną užvaldo instinktas kuo greičiau nusimesti visus sunkius drabužius.

Todėl šiemet „Uptown Market: Hello Spring!“ bus kupinas atradimų ir atsakys į kasmet kylantį nepatogų klausimą „Ką apsirengsi, kai nusirengsi?“ Tai bus dvi dienos įkvėpimo jūsų spintai, namams ir mintims: nuo daugybės įdomiausių Lietuvos (ir ne tik!) dizaino kūrėjų iki smalsumą žadinančių pokalbių apie stilių ir jo paieškas.

Mugės metu vyks ir nekantriai laukiamo antrojo Created in Lithuania leidinio pristatymas!

Be to, gegužės 6-oji – Mamų diena, todėl šiemet galėsite nesukti galvos, kuo gi nustebinti mamytes ir pakviesti jas leistis į pažinimų kupiną mugės programą. palepinti dovanele, mimozos taure ar stilisto konsultacija skambant gyvo garso koncertam

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
17 lapkričio, 08:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti