Šok, Jurgi, šok! Jurginės Vilniaus miestui 2018

Ar jau girdi pavasario šauksmą?

Balandžio 21 dieną visos Lietuvos skautai pavasarį žadins Vilniuje - Skautiškos Jurginės Vilniaus miestui 2018 prisijungti kviečia ir tave! Visus vilniečius ir miesto svečius, draugus ir pažįstamus, gimines ir kaimynus, Vilniaus miesto bendruomenės narius kviečiame pavasarį švęsti drauge.

Balandžio 21 dieną, 15 valandą užsuk į Vingio parką. Čia tavęs lauks daugybė užsiėmimų ir mažiems ir dideliems, proga susipažinti su įvairiomis nevyriausybinėmis jaunimo organizacijomis ir, žinoma, koncertas!

Koncerto metu skambės:

- Poliarizuoti stiklai

- Baltas kiras

- Black biceps

- 5 maironio pirštai

Ateik ir šok kartu su Jurgiu - jau balandžio 21 dieną!

2018 metai – Lietuvos skautų judėjimo metai. Per 100 metų nuo tada, kai 1918 m. Lietuvoje buvo įkurta pirmoji lietuviška skautų draugovė, skautiškos idėjos užaugino ne vieną kartą žmonių visame pasaulyje – tai tūkstančiai brolių ir sesių, pasiryžusių gerais darbais tarnauti Dievui, Tėvynei ir artimui.

Mums jau šimtas!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
17 lapkričio, 08:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti