Knocturne: Shifted

Nekasdien pasitaiko, kad ryte nubudęs dramenbeiso prodiuseris suprastų, kad šis žanras – ne jam ir pasuktų techno klystkeliais. Ypač, tokiais klystkeliais kaip „Mote Evolver“, „Hospital Productions“ ar „Bed of Nails“. Tačiau eks „Commix“ narys Shifted pasielgė būtent taip. Vėliau dar ir savo leiblą Avian įkūrė, ir saują kitų projektų užsuko... nors lietuviams jis, ko gero, labiausiai pažįstamas iš žvėriškai intensyvaus seto 2014-ųjų metų „Sūpynėse“. Na, praleidę galimybę susipažinti tada, turės puikią progą tai ištaisyti dabar, tradiciniame ir dažniausiai anksti nesibaigiančiame naktibaldų sąskrydyje „Knocturne“.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
24 - 28 rugsėjo, 15:00
Lėlių gamybos kursai
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
26 rugsėjo, 19:00, 20:10
Keramikos pamokos
Tapybos pamokos

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti