Outlook Festival: Official Vilnius Launch Party

Outlook Festival pristatantis vakarėlis pavasario vidury – viena pastoviausių mūsų tradicijų. Šiemet jos priešaky – iš Kroatijos kilęsEGOLESS. Paauglystėje užuovėjos nuo niūrios realybės ieškojęs pankroke (netgi turėjo grupę ir gigų), 2002-aisiais atlikėjas pradėjo eksperimentuoti su laužytų ritmų elektronika. Ir tik po dar septynerių metų, subrendęs ir pasiruošęs, debiutavo kaip EGOLESS. Atlikėjas jungė klasikinę Jamaikos dub’o techniką su tos dienos dabstepo skambesiu ir tai veikė. 2012 m. pasirodė pirmoji plokštelė, vėliau ir kelionės, nuo Kanados iki Naujosios Zelandijos, ir leiblų dėmesys – atlikėjo muziką leidžia tokie leiblai kaip DEEP MEDi, System ar Lion Charge Records. Kaip pridera dabstepui, pasirūpinsime papildoma žemų dažnių garso sistema. Netruks ir stipraus, visą bass muzikos spektrą atstovaujančio palaikymo – iš Vokietijos, Rusijos, Anglijos ir Lietuvos.

EGOLESS Live (DEEP MEDi, HR) http://bit.ly/EgolessSC

BLAZIN (Outlook Festival, UK) http://bit.ly/BlazinSC

DUKU (The Mine, UK/LT) http://bit.ly/DukuSC

HEADSPACE (Buckwheatfunk, RU) http://bit.ly/HeadspaceMXC

GNISTA (Tharsis Shelter Unit, DE) http://bit.ly/GnistaSC

SKE http://bit.ly/SkeSC VISUALS: 2v3 http://bit.ly/2v3FB1

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
12 - 16 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti