Timid Kooky „Tanzen“

Priešlegendinėje fazėje šiuo metu esanti kultinio muzikos žanro „rokas“ post-pionieriai Timid Kooky džiugiai praneša pagaliau pristatysią savo debiutinį albumą „Tanzen“ (vok. glotniai nuobliuota maumedžio lenta). Albumo pristatymo koncertas įvyks balandžio 12 dieną visų gerai mėgstamame klube „Kablys“, o jo metu grupės nariai žada nepamirštamą vakarėlį bei karštus ritmus. „Bus nepamirštamas vakarėlis bei, žinoma, karšti ritmai“ – vienbalsiu į klausimą „Kas bus?“ atsako trijulė. Koncerto metu albumas bus pristatytas ir vinilo plokštelės formatu, o vinilo plokštelės formato materialūs vienetai (plokštelės) bus geri ir įdomūs.

TIMID KOOKY (LT)

www.timidkooky.com

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Koncertinis turas
27 gruodžio, 20:00
Muzikos festivalis
16 lapkričio, 22:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti