Gatvės vaikų dienos minėjimo turnyras

Gatvės vaikų dienos futbolo turnyras

Antrą kartą LPF „Padėk gatvės vaikams“ kartu su VšĮ futbolo mokykla „Ataka“ organizuoja Futbolo turnyrą Tarptautinei Gatvės vaikų dienai paminėti.

Balandžio 14 d., 13.30-16.30 val. vyks Gatvės vaikų dienos minėjimo turnyras, kurio tikslas atkreipti visuomenės dėmesį, jog organizuotas vaikų užimtumas per sportą apsaugo vaikus nuo ankstyvo alkoholio, narkotikų vartojimo, rūkymo, didina savivertę ir pasitikėjimą savimi, stiprina sveikatą, mažina nusikalstamumą visuomenėje.

Renginio metu už auką (kiek negaila) bus galima įsigyti arbatos, užkandžių ir dešrainių. Visos surinktos lėšos bus skirtos paremti socialiai pažeidžiamų vaikų futbolo treniruotes.

Škotijos sirgalių Paramos fondo „Tartan Army Children's Charity“ vadovas Derek Clark gros škotišku dūdmaišiu. Žinomi žmonės atstovaus vaikų komandoms.

Vieta, laikas: Vilniaus Taikos progimnazijos futbolo stadionas, Taikos g. 157, balandžio 14 d., 13.30 val.

Renginys nemokamas.

Renginio partneriai: Škotijos sirgalių Paramos fondas „Tartan Army Children's Charity“ Šiaurės Ministrų Tarybos biuras Lietuvoje

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
20 spalio, 17:00
Ryto krepšinio arena
EUROCUP rungtynės
24 spalio, 19:00
LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti