FiDi 50

50 metų - tai visai nedaug!

Griebk draugą ar draugę ir balandžio 7d., praėjus sočioms Velykoms, atlėk pajudėti į FiDi dieninę dalį ir eiseną!

Dieninė dalis 10:00-14:00

Prie VU Fizikos fakulteto, FiDi dieninės dalies metu, įsikurs originalus ir neįprastas atrakcionų parkas - Fizlendas. Čia galėsi išbandyti savo jėgas kovodamas prieš fizikos dėsnius ir pabandyti pergudrauti studentišką inžineriją.

Gali atrodyti, kad ką gi studentai gali sugalvoti naujo, jei renginys vyksta jau 50-ąjį kartą? Čia buvo ir Minesweeperis, ir bulviašaudžiai, ir invertuotas jo-jo, ir ko tik čia jau nebuvo… Tačiau šįmet fizikai vėl nustebins naujomis, beprotiškomis, o kartais ir, atrodytų, neįmanomomis idėjomis!

Ir primename - Fizlendo pramogoms nėra jokio amžiaus limito!

Eisena 14:00

Pasibaigus Dieninei, visą laiką prie Fizikos fakulteto budėjęs ir žmones stebėjęs Dinas Zauras staiga supras, kad metas lėkti per Vilniaus gatves į Filologijos fakultetą. Nors jis keliauja atsiprašyti dėl jaunystės laiku padarytų klaidų, tačiau sugrįžti ten visuomet labai gera.

Visų Eisenos dalyvių laukia ne viena staigmena, o labiausiai intriguojanti - Dinas šįmet atrodys kiek kitaip nei visad. Tad kviečiame kartu keliauti nuo Saulėtekio link Centrinių rūmų ir pamatyti FiDi 50 dienos dalies kulminaciją!

Renginiai nemokami (Dieninė ir Eisena)

Vakarinė 20:00

Ar esi kada girdėjęs apie 50 metų vykstantį vienos dienos miesto festivalį? Spėju, kad esi, nes tai - FiDi. Jei neliko nė vieno neišbandyto Dieninės atrakciono, o rankos pailso nuo mosavimo vėliavomis Eisenoje, tuomet jokiu būdu negali praleisti ir Vakarinės. O jei pirmas ir antras punktas liko neišpildyti - ateik pasisemti bent dalelės FiDi! Šių metų tikslas šokti tiek, kad skilinėtų Pramogų Arenos ledas. O jei manote, kad nebus pagal ką ten taip trepsėti, nesijaudinkite, kiekvienas atras kažką sau. Patiks ir Tau, ir draugams, ir tavo tėvui. 50-tąjį kartą FiDistai vėl pasiryžę nustebinti ir pralinksminti kiekvieną, kuris įžengs į Vakarinę. Ir tai - ne tik muzika.

Scenoje pasirodys:

Padugnės Celsijus Los Colorados (Ukraina)

Freaks On Floor

GnG Sindikatas

eeper Upper

O jeigu muzikos bus per daug, galėsite išbandyti: Noriupramogauti.lt 20 m ilgio pripučiamą kliūčių ruožą; FiDistų pagamintus atrakcionus. Vakarinėje taip pat Jūsų lauks Dinas Zauras!

Bilieto kaina: 10 eur

Užsuk pramankštinti ausis į FiDi 50 Vakarinę!

Kiti renginiai dabar

Jubiliejinis, 10-asis, fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA jau sveikinasi!
22 rugsėjo, 19:30
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
12 - 13 liepos, 18:00
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 11:00, 16:00, 19:00
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 12:00, 21:00
LR Prezidentūros vidinis kiemas
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 18:00
Markučių parko tvenkinys

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Atsakingas už skyrių
Artūras
Vilniaus miesto renginių gidas
Renginių gide pateikiama informacija apie populiariausis renginius, kurie vyksta ar vyks Vilniaus mieste.
Neeikvokite savo laiko veltui! Sekite Vilniaus miesto renginių gidą ir aplankykite Jus dominantį koncertą, filmą, spektaklį, parodą, sporto varžybas ar kitą renginį.

Elektroninis paštas: vilnius@miestosvetaine.lt