NT Live'17: Julijus Cezaris

Vieno žinomiausių žmonijos istorijoje karvedžių šlovės ir mirties istorija.

Iš pergalingo karo žygio grįžtantį Cezarį Romoje pasitinka džiūgaujanti minia. Amžinojo miesto gatvėse prasideda siautulinga šventė. Išsigandę milžiniško valdovo populiarumo ir siekdami apsisaugoti nuo galimos autokratijos, Romos elito atstovai nusprendžia pašalinti Cezarį. Tačiau jų planą įgyvendinusio Bruto durklo smūgis Romos imperijai atneša ne stabilumą, o įplieskia pilietinį karą.

Nicholas‘o Hytner‘io („Mano meilės objektas“, „Dama furgone“) režisuotame spektaklyje Cezarį įkūnijo David‘as Calder‘is („Kvepalai. Vieno žudiko istorija“, „Ir viso pasaulio negana“), Marką Antonijų – David‘as Morrissey‘us („Blitz“, „Karalienės sesuo“, TV serialas „The Walking Dead“), o išdaviką Brutą – Ben‘as Whishaw („Operacija Skyfall“, „Spektras“, „Debesų žemėlapis“).

Spektaklis bus rodomas anglų kalba, su angliškais subtitrais.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dokumentinis
7 lapkričio, 17:30
Drama
22 spalio, 18:00
Andrejaus Tarkovskio filmas
21 spalio, 18:40
Dokumentika. Lietuva 2018 m
21 spalio, 15:30
Mistinis, trileris. Lietuva 2018 m.
21 spalio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti