Distant Sky - Nick Cave & The Bad Seeds Live

Nick Cave & The Bad Seeds koncertas iš Kopenhagos – vienintelį vakarą „Forum Cinemas“ kino teatruose.

Balandžio 12 dieną (ketvirtadienį) Nick‘o Cave‘o gerbėjų laukia neeilinė šventė. „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje („Vingis“), Kaune ir Klaipėdoje bus transliuojamas „Nick Cave & The Bad Seeds“ pernykštis koncertas „Distant Sky“, sugrotas Kopenhagoje.

2016 m. rugsėjo 9 d. po trejų metų pertraukos išleidę jau šešioliktą studijinį albumą „Skeleton Tree“, pernai sausį „Nick Cave & The Bad Seeds“ išvyko į koncertinį turą (taip pat po trejų metų pertraukos). Išsiilgę grupės gerbėjai Nick‘o Cave‘o sulaukė Australijoje, Amerikoje ir Europoje. 2017 m. spalio 20 dieną Kopenhagoje įvykęs koncertas buvo nufilmuotas, o balandžio 12 d., vienintelį vakarą bus transliuojamas daugiau nei 500-uose kino teatrų visame pasaulyje.

Muzikos kritikai negailėjo komplimentų pernykščiam „Nick Cave & The Bad Seeds“ koncertiniam turui, vadindami jį „įspūdingu, neįsivaizduojamu“, „meistrišku“, „tikru triumfu“ ir daugybe kitų panašių epitetų. Entuziastingi fanai nuo Paryžiaus iki Tel Avivo, nuo Niujorko iki Sidnėjaus, nuo Prahos iki Los Andželo pritarė, bilietus į koncertus išpirkę per kelias minutes. Turas, kurio metu jaudinančios ir emocingos „Skeleton Tree“ dainos buvo sumaniai supintos su žymiausiais grupės hitais, tapo vienu sėkmingiausių ir palankiausiai įvertintų koncertinių turų grupės istorijoje.

Pasinerkite į nepakartojamą, užburiančią ir magišką „Nick Cave & The Bad Seeds“ kuriamą nuotaiką. Tik balandžio 12 dieną, „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje („Vingis“), Kaune ir Klaipėdoje – grupės koncertas „Distant Sky“ iš Kopenhagos „Royal“ arenos.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Animacine komedija
6 spalio, 10:10
Dokumentinis
26 rugsėjo, 17:30
Drama
14 - 27 rugsėjo, 18:40
Rež. Theo Anthony JAV, 2016 m
30 rugsėjo, 14:20

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-09-04