Saulutė mandala

Saulė - tai Džiaugsmo , Šviesos ir Laimės simbolis.Lietuvių liaudies mene Saulės simbolis yra vienas iš populiariausių. Jis yra labai senas, atkeliavo iš Baltų kultūros. Mes matome jį savo bažnyčių ir kultinių pastatų viršūnėse,daugybeje įvairių formų lietuviškų saulučių-kryžių, Gyvybės medžių kompozicijose, prieverpsčių dekoravime. Tai yra vienas iš pagrindinių elementų margučių dekore, nes mes dalinames margučiais, linkėdami vieni kitiems laimės. Saulės elementas yra populiarusvisais laikais įvairiose kultūrose.

Mandala - yra apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškaivaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinętvarką. Mandala yra pagalbinė priemonė meditacijos praktikoje, kaip instrumentas, kuriuo protas yra koncentruojamas ir perkeičiamas nukreipiant į harmoningą schemą. Tapysime and drobės, akriliniais dažais. Pasirinksime savo mėgstamiausias spalvas ir formas. Pradėsime nuo centro.

Praleisime mūsų laiką atsipalaidavę ir susikoncentravę tuo pačių metų. Įdėsime į savo ,,Saulutę” šilčiausius gražiausius jausmus ir linkėjimus sau, savo sielai, savo namams. Lai tai būna Jūsų laimės ir sekmės talismanas.

Sukurkime savo ,,Saulutę-mandalą“.Pasidžiaukime kūryba!

  • 10€ / žm. S, V (1 užsiėmimas)
  • Užsakius užsiėmimą renginiui kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus, renginio vietos ir trukmės.
  • Užpildykite užklausą renginiui ir mes su Jumis susisieksime.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
12 - 16 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
15 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-11-13