Night to Unite'18

Balandžio 27-osios naktį Vilniaus Gedimino technikos universitete vyks visų universitetų bei kolegijų studentams ir vyresnių klasių moksleiviams atviras renginys „Night to Unite“. Septintus metus iš eilės vyksiantis renginys šiemet susirinkusius jaunuolius ir vėl kviečia smagiai praleisti laiką.

Naktį universitete vyks daugiau nei 40 veiklų- nuo tradicinio „Bingo“ , pokerio ir stalo futbolo turnyrų iki įspūdingų iliuzionistų ir mentalistų pasirodymų, šokių pamokų, įvairių paskaitų ir tik šiai nakčiai įkurto pabėgimo kambario. Ypatingą naktį netrūks ir gyvos muzikos pasirodymų, renginyje jau yra buvę - Jama&w, Gytis Ambrazevičius ir grupė, D‘mask, Justina Žukauskaitė, Haroldas Liumparas, Black Biceps bei daug kitų. Siekiame parodyti, kad laisvalaikį galima leisti protingai ir turiningai be alkoholio.

Laukiame visų balandžio 27 naktį VGTU universitete!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Sapnų gaudyklių gamyba
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
24 - 28 rugsėjo, 15:00
Lėlių gamybos kursai
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
26 rugsėjo, 19:00, 20:10
Keramikos pamokos

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti