Alekseev

ALEKSEEV Pirmą kartą Lietuvoje

Iš metro - į lėktuvą, gastroliuoti po visą Europą bei pasaulį, iš muzikinio šou "Šalies balsas", - į sceną priešais tūkstantinę auditoriją, iš studentų grupės solisto - į šiuolaikinės muzikos dievaitį.

Tik per dvejus metus scenoje ALEXEEV pavyko sukurti savo muzikos erdvę, kuri skiriasi nuo visko, kas egzistavo anksčiau, ir užkariauti šimtų tūkstančių klausytojų širdis.

2018 m. gegužės mėnesį ALEXEEV atstovaus Baltarusiją tarptautiniame dainų konkurse "Eurovizija", Portugalijoje pasirodys su hitu "Forever". Nacionalinės atrankos Minske finale atlikėjas surinko didžiausią taškų skaičių iš žiuri ir laimėjo žiūrovų balsavimą su savo stulbinančiu pasirodymu. Menininko šou pirmą kart ą pasaulyje buvo naudojamas lankstus ekranas.

Jau balandžio 7 d. “Metelica” klubo scenoje!

Pirkti bilietus

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-11-06