Lėja ir Darija

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Rež. Branko Ivanda

Vaid. Klara Naka, Tamy Zajec, Zrinka Cvitešić, Vedran Živolić

Istorinė drama, Kroatija, 2011, kroatų k., angl., liet. subt., 1.41

Tai tikra istorija apie Lėją ir Dariją, dvi trylikametes mergaites, kurios prieš Antrąjį pasaulinį karą šoko ir vaidino Zagrebe ir buvo nemažos žvaigždės – „kroatiškosios Shirley Temple“. Apie jas rašė Kroatijos ir visos Europos spauda, filmavo Paryžiaus „Pathe“ ir Berlyno UFA studijos. Lėja buvo žydų kilmės mergaitė, o Darija – vokietė. Konkurencija, atsiradusi tarp jų tėvų, karo pradžioje įgavo ypatingą reikšmę. Žydų pogromų metu, o ir vėliau, bėgant vokiečiams, dramatiška draugystė tęsėsi. (N-13)

Įėjimas su nemokamais bilietais, kurie bus dalinami tą pačią dieną.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti