SENJORŲ KLUBAS: KAIP ŠVĘSTI PESACHĄ?

Balandžio 19 d. 16 val. muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) įvyks Senjorų klubo susitikimas „Kaip švęsti Pesachą?“, kurio metu pasikalbėsime apie vieną svarbiausių žydų religinių švenčių. Susitikimo dalyviai sužinos, kodėl Pesachas dar vadinamas „Neraugintos duonos švente“ ir kodėl iki šventei prasidedant namuose negali likti nė trupinėlio įprastos duonos. Taip pat aptarsime specialioje šventinėje lėkštėje išdėliojamą simbolinį maistą ir paragausime Pesacho simboliu tapusių neraugintos tešlos paplotėlių – macų.

Laukiame tiek esamų Senjorų klubo narių, tiek norinčių prie jo prisijungti. Išankstinė registracija nereikalinga, o jei turėsite klausimų, maloniai kviečiame kreiptis el. paštu muziejausedukacija@gmail.com arba tel. 8 663 53322.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
12 - 16 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
14 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
14 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti