Sekcija.

Iki balandžio 29 dienos namų galerijoje „Trivium“ (Vilkpėdės g. 7-105, Vilnius) veiks paroda „Sekcija“

Ši ekspozicija skirta vienam objektui – baldui, ilgus dešimtmečius karaliavusiam daugumoje Lietuvos gyventojų butų. Vaikystės pasaulio konstanta, centrinis altorius, kuriame po stiklu buvo sutalpinta servizai ir kitos sovietinės buities puošmenos – porcelianinės figūrėlės, suvenyrai, kartais net meduoliai-grybukai, griežtai draudžiant vaikams juos valgyti.

Paroda “Sekcija” sumanyta siekiant galerijos „Trivium“ erdvėje kurti projektus, susijusius su buto specifika, išryškinant kasdienybės, buities ir meno santykį.

Keturių autorių – skulptoriaus Nerijaus Ermino, tapytojos Eglės Ridikaitės, fotografo Gintauto Trimako ir Vytauto Tomaševičiaus kūriniai kiekvienas savaip reflektuoja dabarties ir praėjusio laiko atstovo – modulinio baldo – sąsajas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-24