Ir ten krantai smėlėti

Rež. Algimantas Puipa

Vaid. Vidas Petkevičius, Vaclovas Blėdis, Jūratė Onaitytė, Almira Grybauskaitė, Kostas Smoriginas

Drama, Lietuva, 1991, liet. k., 1 val..28 min.

Juozo Apučio apsakymų motyvais sukurta juosta pasakoja apie lietuviško kaimogyventojus, kurių paprastumas tik tariamas, o iš tiesų jie išgyvena keistas ir miestelėną gydytoją užburiančias ir įtraukiančias istorijas.

„Filme „Ir ten krantai…“ moters paveikslo evoliucija Puipos kūryboje tarsi pasiekia aukųčiausią tašką – regis, už juodos moters yra tik ledinė tuštuma ir neviltis. Neatsitiktinai pop pokalbio su ja Benas visiškai pasineria į neviltį ar net beprotybę: kaip kaleidoskope keičiasi metų laikai, o Benas ir du nepažįstamieji gaudo laukuose juodą katę.“(Živilė Pipinytė, „Naujasis židinys“, 1993) (N-13)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Animacine komedija
6 spalio, 10:10
Dokumentinis
24 rugsėjo, 17:00
Drama
14 - 27 rugsėjo, 18:40
Drama
23 rugsėjo, 21:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti