„Vulkanovka. Po didžiojo kino“ ir „Gyveno senelis ir bobutė“

Vulkanovka. Po didžiojo kino

(dokumentika, Lietuva, 2005, rusų k., liet. subt., 45 min.)

Į tolimą apleistą Vulkanovką Krymo stepėse, kur daugiausia gyvena totoriai, atvyksta „Didysis kinas“. Čia dvejus metus režisierius Šarūnas Bartas kartu su filmavimo grupe gyvena ir kuria filmą „Septyni nematomi žmonės“. Vulkanovkos gyventojų kasdienybė pasikeitė. Kartu su ūkio darbais, jie taip pat įsitraukė į šį gyvenimą kine – gamino maistą kūrybinei grupei, vaidino masuotėje, aprūpindavo rekvizitu. Bet „Didysis kinas“ išvažiavo, o jie liko… Režisierė G. Beinoriūtė grįžtą į Vulkanovką ir sukuria dokumentinį filmą apie žmones, kuriuos „paliko“ kinas. (N-7)

Gyveno senelis ir bobutė

(dokumentika, Lietuva, 2007, liet. subt., 28 min.)

Tai dokumentinis-animacinis filmas, paremtas tikra režisierės senelių, išgyvenusių tremtį į Sibirą, gyvenimo istorija. Didelė dalis svarbiausių senelių gyvenimo įvykių yra užfiksuoti fotografijose. Jos taps vizualiniu dokumentinio filmo pagrindu. Greta fotografijų filme bus naudojami dokumentinės kino kronikos bei animacijos intarpai.

„Kai buvau maža, bobutė daug pasakodavo apie savo gyvenimą. Ten būdavo ir baisių, ir nuotaikingų siužetų. Mama irgi yra pasakojusi apie Sibirą įstabiausių dalykų, tokių kaip, pvz., vieną naktį virš jų barako praskriejo kometa… Atsinešiau tas pasakas iš vaikystės. Dabar užaugau. Galėčiau ir su kitais pasidalinti.“ (Giedrė Beinoriūtė) (V)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
19 lapkričio, 20:15
Drama
17 lapkričio, 16:30
Biografinė muzikinė drama, Italija, Belgija, 2017m
18 lapkričio, 16:30
Drama. Bulgarija, Vokietija, Prancūzija 2018 m
18 lapkričio, 13:50
Drama. Italija, Šveicarija, Prancūzija, Vokietija 2018 m
18 lapkričio, 18:40

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti