„Atsigręžk į vaikus“ paramos koncertas „Širdžių kalba“

Šių metų gegužės 11 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje vyks VšĮ "Atsigręžk į vaikus" paramos koncertas – „Širdžių kalba“. Visos koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos VšĮ "Atsigręžk į vaikus" gyvenančių vaikų pozityviam vasaros užimtumui organizuoti (išvykoms, stovykloms ir pan.).

VšĮ „Atsigręžk į vaikus“, nuo 1996 metų teikia ne tik socialines globos paslaugas tėvų globos netekusiems Vilniaus regiono vaikams, bet ir vykdo Vaikų dienos centrų programą bei konsultuoja smurtą patyrusius vaikus ir jų šeimos narius. Nuo 1996 metų globos namuose gyveno daugiau nei 500 vaikų. Šiuo metu globos namų padaliniuose gyvena 75 vaikai, vaikų dienos centrus lanko daugiau kaip 25 vaikai.

Paramos koncertas vyksta jau tryliktus metus iš eilės. Koncerto ambasadorė – Norvegijos operos solistė Mona Julsrud (sopranas).

ATLIKĖJAI:

Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai:

Asta Krikščiūnaitė (sopranas);

Čiurlionio kvartetas;

Mona Julsrud (sopranas, Norvegija);

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo katedros studentai; Vilniaus šv. Jonų bažnyčios GOSPEL CHORAS (Vadovė Kristina Žaldokaitė, koncertmeisteris Vilimas Norkūnas).

Programoje gražiausios Vakarų Europos ir Lietuvos kompozitorių dainos, giesmės ir instrumentiniai kūriniai.

Koncerto vedėja - Joana Čižauskaitė.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Garsus Ukrainos simfoninis orkestras
20 lapkričio, 19:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti