WhaleSounds teatriniai nardymai "autoBUSU"

Prie autobuso susiburs penkiasdešimt keleivių – tai Jūs. Keleivius pasitiks autobuso vairuotojas ir kelionės palydovė. Tuomet Jūs įsitaisysite patogiose kėdėse ir prasidės nepaprasta autobuso kelionė, kurios metu pamatysite kažką neįprasto – pačius save: iš šono, iš viršaus, iš apačios, iš kurios tik panorėsite pusės. Šitaip matysite ir savo bendrakeleivius, nebent norėsis užsimerkti. Autobuse prabus visos juslės – girdėsite vairuotojo bei palydovės balsus, skambančią muziką ir patirsite palengva užliejančią ramybę, nes keliausite maršrutu nuo Vilniaus iki Ten, kur ramu ir gražu. Šis maršrutas – tai pažintinis pasakojimas apie Jus kaip žmones ir apie žmones kaip Jūs, į kuriuos žvalgysitės keliaudami, tirdami ir veikdami. Tikėkimės, kad kelionė bus sėkminga – be vėjų, audrų ir smėlio akyse.

Pozityvaus meno judėjimas WhaleSounds vėl kviečia į teatrinius nardymus - tik šį kartą, į nepaprastą kelionę autobusu.

Kas?

WhaleSounds spektaklis/ teatriniai nardymai “autoBUSU”

Kada?

Gegužės 11 d. 20 val.

Kur?

mo turguje/ Sky blue bus

Kūrybinė grupė: Gabrielius Zapalskis, Birutė Belada Tauterytė, Jurgis Marčėnas, Ignas Lungevičius, Sandra Vasilevskaitė, Dovilė Šidlauskaitė, Vytis Silius. Spektaklis dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Bilietai nuo 12 Eur

Pirkti bilietus čia

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
12 - 16 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
14 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
14 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti