Baras

Rež. Giedrė Žickytė
Dokumentika, Lietuva, 2009, liet. k., 50 min.

Artūras Barysas, arba tiesiog – Baras. Kino menininkas, aktorius, knygų ir muzikos įrašų kolekcionierius, avangardinės muzikos grupės lyderis, Vilniaus miesto gyventojas. Vieniems jis buvo paprasčiausias valkata, kitiems – laisvojo pasaulio ambasadorius, siųsdavęs įvairiausius ženklus – nuo idėjų iki knygų ir Vakaruose leistų plokštelių. Praėjus ketveriems metams po Baro mirties, filme susitinka jo draugai ir ieško atsakymo, kas buvo Baras ir koks šiandien jo mylimas miestas be jo. (lfc.lt)

2009 m. apdovanotas „Sidabrine gerve“ kaip geriausias TV filmas. (N-13)

Seanse dalyvaus filmo režisierė.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Animacine komedija
6 spalio, 10:10
Dokumentinis
26 rugsėjo, 17:30
Drama
14 - 27 rugsėjo, 18:40
Rež. Theo Anthony JAV, 2016 m
30 rugsėjo, 14:20

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-08-30