Aš esi tu

Rež. Kristijonas Vildžiūnas
Vaid. Daiva Jovaišienė, Silvia Ferreiri, Renata Vėberytė Loman, Mykolas Vildžiūnas, Jurga Jutaitė, Andrius Bialobžeskis
Drama, Lietuva, 2006, liet. k., 1.30

Vienišas, gyvenimu nusivylęs architektas nusprendžia įgyvendinti savo svajonę – pasistatyti namelį medyje ir apsigyventi miške. Tai filmas-sakmė apie kelionę į save, kuriame fantazija persipina su realybe, o džiaugsmas su liūdesiu.

„Personažams nemažai išdalinau savęs: kažkas artima yra Kristupo paveiksle, ir pats Baronas – tam tikra mano projekcija. Tai tik dalelė, daugiausia įdėjo aktoriai: pavyzdžiui, Andrius Barono vaidmenyje daug tyli, bet jis tyli apie save. Tylėti yra apie ką.“ (Sauliui Macaičiui pasakojo K. Vildžiūnas, 2006, lfc.lt)

Tarptautiniame filmų forume „Arsenals“ (2006) pripažintas Geriausiu Baltijos šalių vaidybiniu filmu, pelnė FIPRESCI prizą, Tarptautiniame filmų festivalyje „Kinošok“ (2006) geriausiu pripažintas operatoriaus darbas. (N-13)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
19 lapkričio, 20:15
Drama
17 lapkričio, 16:30
Biografinė muzikinė drama, Italija, Belgija, 2017m
18 lapkričio, 16:30
Drama. Bulgarija, Vokietija, Prancūzija 2018 m
18 lapkričio, 13:50
Drama. Italija, Šveicarija, Prancūzija, Vokietija 2018 m
18 lapkričio, 18:40

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti