Nutildytos mūzos

Daugybe apdovanojimų įvertintame spektaklyje atskleidžiamas Rokiškio rajone, Panemunėlyje gyvenusios Olkinų šeimos likimas. Viena iš keturių vaistininko Naumo ir jo žmonos Asnos vaikų Matilda Olkinaitė (1921-1941) nuo mažens pasižymėjo literatūriniu talentu, rašė eilėraščius ir dienoraštį. Prasidėjus Holokaustui jos talentas ir gyvenimas užgeso – šeima buvo sušaudyta netoli Šeduikiškio kaimo.

Matildos Olkinaitės dienoraštį išsaugojo šeimos draugas kunigas Juozapas Matelionis. Spektaklis „Nutildytos mūzos“, pagrįstas dienoraštyje užfiksuotais prisiminimais ir amžininkų pasakojimais, skiriamas šviesiam Olkinų šeimos atminimui. 

Įėjimas nemokamas, tačiau spektaklio žiūrovus maloniai prašysime pagal galimybę paaukoti Matildos Olkinaitės eilių rinkinio leidybai.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Spektaklis pagal Maksimo Gorkio pjesę
2 dalių spektaklis vaikams
1 dalies Oskaro Koršunovo spektaklis
21 spalio, 16:00, 19:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-08-30