Nutildytos mūzos

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Daugybe apdovanojimų įvertintame spektaklyje atskleidžiamas Rokiškio rajone, Panemunėlyje gyvenusios Olkinų šeimos likimas. Viena iš keturių vaistininko Naumo ir jo žmonos Asnos vaikų Matilda Olkinaitė (1921-1941) nuo mažens pasižymėjo literatūriniu talentu, rašė eilėraščius ir dienoraštį. Prasidėjus Holokaustui jos talentas ir gyvenimas užgeso – šeima buvo sušaudyta netoli Šeduikiškio kaimo.

Matildos Olkinaitės dienoraštį išsaugojo šeimos draugas kunigas Juozapas Matelionis. Spektaklis „Nutildytos mūzos“, pagrįstas dienoraštyje užfiksuotais prisiminimais ir amžininkų pasakojimais, skiriamas šviesiam Olkinų šeimos atminimui. 

Įėjimas nemokamas, tačiau spektaklio žiūrovus maloniai prašysime pagal galimybę paaukoti Matildos Olkinaitės eilių rinkinio leidybai.

Kiti renginiai dabar

Domino teatro komedija
29 rugpjūčio, 19:00
Spektaklis
6 rugpjūčio, 19:00
Kriminalinė komedija
1 rugpjūčio, 19:00
Spektaklis
16 rugpjūčio, 19:00
Spektaklis
22 rugpjūčio, 19:00

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti