Aš + vienas

REŽISIERIUS Sakalas Uždavinys

KOSTIUMŲ DAILININKĖGreta Subatavičiūtė

VAIDINA

Juozas– Juozas Gaižauskas

Pasaulyje gyvena daugiau kaip 7 milijardai žmonių, tačiau kodėl dažnai jaučiamės vieniši, kodėl taip desperatiškai ieškome laimės, kodėl bandome patikti kitiems, kai net patys savęs nemėgstame?

Gal todėl, kad iš visų jėgų stengiamės tapti panašūs į juos, tuos 7 milijardus žmonių, nors iš tiesų esame unikalūs ir nepakartojami.

Komedijoje Juozas vaidina save – žmogų, beieškantį laimės ir gyvenimo prasmės.

„Aš geras pilietis, myliu savo šeimą, moku mokesčius, esu patriotas, vykdau įsipareigojimus ir deklaruoju pajamas. Žmonės mano, kad mane pažįsta. Nė velnio! Kai buvau mažas vaikas, visi aplinkiniai žiūrėjo į mane ir džiaugėsi, koks aš stebuklingas, nepakartojamas, ypatingas. Ir aš buvau laimingas. Kas pasikeitė? Kodėl žmonės, žiūrėdami į mane šiandien, mato tik dar vieną žmogų? Vieną iš septynių milijardų…

Ką reiktų padaryti man, kad visi šiandien pasakytų: tu ypatingas, nepakartojamas, stebuklingas? Kokia yra mano laimės formulė?

Aš esu tikras, kad ta formulė yra. Net pačiose beviltiškiausiose situacijose ją galima rasti. Aš pasidalinsiu ja su jumis. Nepažadu, kad akimirksniu tapsite laimingi, tik duosiu raktą. O spyną atrakinsite patys“, – šypsosi Juozas.

Komedija apie laimę „Aš + vienas“ – tai interaktyvus monospektaklis, į kurio veiksmą bus įtraukti ir žiūrovai, kartu su Juozu nukeliausiantys mažiausiai 55 milijonus kilometrų ir vos per porą minučių išgirsiantys visą pasaulio atsiradimo istoriją. Scenoje bus vienas aktorius, o personažų – ne mažiau kaip 20. Spektaklio metu skraidys įvairūs daiktai, žmonės ir laimės molekulės.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-24