Koncertas „J. S. Bachas ir sūnūs“

333 pavasariai...Tiek laiko praėjo nuo iškiliausio visų laikų kompozitoriaus Johano Sebastiano Bacho (1685–1750) gimimo.

Šia proga kviečiame į kamerinės muzikos koncertą iš ciklo „Popietės J. S. Bacho svetainėje“. Prieš metus Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro muzikančių ansamblis Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje atliko programą „J. S. Bachas ir jo draugai kompozitoriai“, o šį kartą kviečiame pabūti kompozitoriaus šeimoje. Koncerte „J. S. Bachas ir sūnūs“ skambės J. S. Bacho ir jo sūnų Vilhelmo Frydemano Bacho (1710–1784), Karlo Filipo Emanuelio Bacho (1714–1788) ir Johano Kristiano Bacho (1735–1782) kūriniai. Muzikuos obojininkė iš Japonijos Ayano Sato, pianistė Vaida Kirvelytė, fleitininkės Žibutė Valkaitytė ir Guoda Slipkutė, violončelininkė Daiva Čepulienė ir projekto sumanytoja smuikininkė Sigita Grodzenskienė.

Nekantriai laukiame klasikinės muzikos gerbėjų.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00
Bedroom beat-maker’io Jokūbo Tulabos ir šamanizmo kupinos Godos Sasnauskaitės duetas
20 lapkričio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti