Koncertas „J. S. Bachas ir sūnūs“

333 pavasariai...Tiek laiko praėjo nuo iškiliausio visų laikų kompozitoriaus Johano Sebastiano Bacho (1685–1750) gimimo.

Šia proga kviečiame į kamerinės muzikos koncertą iš ciklo „Popietės J. S. Bacho svetainėje“. Prieš metus Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro muzikančių ansamblis Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje atliko programą „J. S. Bachas ir jo draugai kompozitoriai“, o šį kartą kviečiame pabūti kompozitoriaus šeimoje. Koncerte „J. S. Bachas ir sūnūs“ skambės J. S. Bacho ir jo sūnų Vilhelmo Frydemano Bacho (1710–1784), Karlo Filipo Emanuelio Bacho (1714–1788) ir Johano Kristiano Bacho (1735–1782) kūriniai. Muzikuos obojininkė iš Japonijos Ayano Sato, pianistė Vaida Kirvelytė, fleitininkės Žibutė Valkaitytė ir Guoda Slipkutė, violončelininkė Daiva Čepulienė ir projekto sumanytoja smuikininkė Sigita Grodzenskienė.

Nekantriai laukiame klasikinės muzikos gerbėjų.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

„BrainStorm“, šiandien siunčia prieššventinius linkėjimus ir skelbia apie savo koncertą.
20 spalio, 21:00
Vienas iš trijų geriausių tenorų pasaulyje Joseph Calleja gruodžio mėn. koncertuos Lietuvoje.
19 gruodžio, 19:00
Koncertinis turas
27 gruodžio, 20:00
Muzikos festivalis
16 lapkričio, 22:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti