„Kambarys“ ir „Naujienos iš namų“

Rež. Chantal Akerman

Šis seansas yra Šiuolaikinio meno centro kino programos „Babette Mangolte ir Niujorko avangardas“, skirtos kino operatorės, režisierės ir fotografės B. Mangolte’s kūrybai ir bendradarbiavimui su eksperimentine 8 dešimtmečio Niujorko meno scena, dalis. Daugiau apie programą www.cac.lt.

„Kambarys“

Kino kamera sukasi aplink savo ašį iš lėto kurdama minimalistinį natiurmortą, kuriame retsykiais sušmėžuoja ir pati režisierė. Tai pirmasis Ch. Akerman Niujorke sukurtas filmas, debiutinis jos darbas su prancūzų kino operatore Babette Mangolte. (N-13)

„Naujienos iš namų“

Jautri ir melancholiška fizinio ir emocinio atstumo nuo gimtųjų namų refleksija ir vienas įsimintiniausių Niujorko miesto portretų šiuolaikinio kino istorijoje. Neonų nušviestos užkandinės, grafičiais išpaišyti metro vagonai, nusidėvėję namų fasadai ir duobėtos gatvės – keistas ant bankroto ribos atsidūrusio miesto grožis – kontrastuoja su intymiu ir asmenišku garso takeliu, kurį sudaro Ch. Akerman skaitomi jos mamos iš Belgijos į Niujorką rašyti laiškai. Sekant struktūralistinio kino tradicija, filme dominuoja aiški struktūra ir ilgi planai, kuriuose netrukdomai skleidžiasi pagrindiniai filmo veikėjai – erdvė ir laikas. (N-13)

 
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
15 lapkričio, 20:15
Danija, 2018 m
15 lapkričio, 16:00
Švedija
15 lapkričio, 21:10
Drama. Bulgarija, Vokietija, Prancūzija 2018 m
18 lapkričio, 13:50
Drama. Vokietija, Austrija 2018 m
15 lapkričio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti