Auklė Tulė

Rež. Jason Reitman
Vaid. Charlize Theron, Ron Livingston, Mark Duplass, Mackenzie Davis
Komiška drama, JAV, 2018, anglų k., liet. subt., 1.36
 
Trijų mažamečių vaikų mama Marlo pasiekė stadiją, kai miega „atviromis akimis“. Iš rankų krenta daiktai, moteris nuolat viską painioja, užmiršta. Matydamas savo sesers nuovargį, Marlo brolis neapsikentęs suranda pagalbininkę. Vieną dieną pravėrusi duris, ant slenksčio Marlo išvysta merginą. Ši prisistato kaip auklė Tulė. Marlo iš pradžių nenoriai ir su baime patiki ekstravagantiškai merginai savo trijų vaikų priežiūrą. Tačiau Tulės rūpestingumas, intuicija, šviesus požiūris į gyvenimą padeda mamai ne tik lengviau tvarkytis su vaikais, bet ir naujai išvysti pasaulį.
 
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
19 lapkričio, 20:15
Drama
20 lapkričio, 18:30
Biografinė muzikinė drama, Italija, Belgija, 2017m
19 lapkričio, 18:30
Drama. Anglų, Flemish, Prancūzų 2018 m
20 lapkričio, 16:50
Drama, Estija, Lietuva, 2017 m
19 lapkričio, 19:10

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti