Vaiduoklių byla

ež. Jeremy Dyson, Andy Nyman
Vaid. Andy Nyman, Martin Freeman, Paul Whitehouse, Paul Warren, Alex Lawther
Siaubo drama, Didžioji Britanija, 2017, anglų k., liet. subt., 1.38
Psichologijos profesorius Filipas Gudmanas – užkietėjęs ateistas, besivadovaujantis tik sveiku protu. Vyras juokiasi į veidą paranormaliais reiškiniais tikintiems žmonėms, o aiškiaregius ir ekstrasensus laiko pigiais apsišaukėliais. Sykį jis aptinka seniai pamirštą dokumentą, kuriame – trys paranormaliais reiškiniais įvardintos ir iki šiol neištirtos bylos. Negalėdamas įvykių suvokti sveiku protu, skeptiškai nusiteikęs profesorius leidžiasi į kelionę, kurioje tikisi išaiškinti mįslingus nusikaltimus ir įrodyti, jog paranormalūs reiškiniai tėra pramanas. Tačiau šįkart mokslininkas susidurs su kita tiesa.

Filmas sukurtas pagal kultinę to paties pavadinimo pjesę, o kino kritikai tikina, jog tai geriausias visų laikų Didžiosios Britanijos siaubo filmas. 

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
15 lapkričio, 20:15
Danija, 2018 m
15 lapkričio, 16:00
Švedija
15 lapkričio, 21:10
Drama. Bulgarija, Vokietija, Prancūzija 2018 m
18 lapkričio, 13:50
Drama. Vokietija, Austrija 2018 m
15 lapkričio, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti