Duburys

Rež. Gytis Lukšas
Vaid. Giedrius Kiela, Jevgenija Varenica, Oksana Borbat, Jūratė Onaitytė, Vladimiras Jefremovas()
Drama, Lietuva, 2009, liet., rusų k., angl. subt., 2.20
 

Būdamas vos aštuonerių Juozas Gaučys pirmą kartą susiduria su mirtimi – netenka tėvo. Jo paauglystės dienos prabėgo kartu su geriausiu draugu Vidu, svajojant apie gražią ateitį. Tačiau vieną dieną įsimylėjimo ir jaunystės svaigulio apimtas, Vidas ryžtasi šokti nuo geležinkelio tilto į duburį. Ir nebeiškyla. Grįžęs iš armijos Gaučys įsidarbina Klaipėdoje vairuotoju ir glaudžiasi statybininkų bendrabutyje. Triukšmingi kaimynai, alkoholizmas, nesėkminga santuoka – toks yra sovietmečio palikimas Gaučio gyvenime. Palikęs viską, jis grįžta į tėviškę, kad praeities šmėklos padėtų tašką jo gyvenimo kelyje. Užsiropštęs ant tilto Gaučys lekia žemyn į duburį.

Filmas sukurtas pagal Romualdo Granausko romaną.

2009 m. Talino kino festivalyje „Duburys“ iškovojo du pagrindinius prizus – už geriausią Baltijos šalių vaidybinį filmą bei geriausią operatoriaus darbą. „Sidabrinėmis gervėmis“ (2009) apdovanoti aktoriai Oksana Borbat, Vladimiras Jefremovas, Jūratė Onaitytė. (N-16)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Psichologinė drama, Švedija
25 lapkričio, 19:00
Drama
19 lapkričio, 20:15
Drama
20 lapkričio, 18:30
Biografinė muzikinė drama, Italija, Belgija, 2017m
19 lapkričio, 18:30
Drama. Anglų, Flemish, Prancūzų 2018 m
20 lapkričio, 16:50
Drama, Estija, Lietuva, 2017 m
19 lapkričio, 19:10

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti