Naujasis Baltijos šokis'18: „Hrrr, aš šoku“ Šokančios meškos visata | Mathis Kleinschnittger (Vokietija)

Choreografija ir atlikimas: Mathis Kleinschnittger | Dramaturgo asistentė: Jessica Huber | Padėka: Jessica Huber, Karoline Kähler, Maria Walser, Mimi Jeong, Julien Brun, Benjamin Dittrich, Anne Deuter, Kerstin Ahlrichs, „Team Dock 11“, „Theaterhaus Mitte“, Kathrin Müller, Sara Franke, Matthias Herzfeld, Anne Strauß, Künstlerhaus Lukas, Breg Horemans, Simone Detig, Christian Schwaan, Mirjana Vrbaski, Asier Solana, Yina Mora | Parama:„Dock 11“ ir „Arbeitsstipendium im Künstlerhaus Lukas“ (finansuojama iš„Land Mecklenburg-Vorpommern“), taip pat naudojant finansinius „Einstiegsförderung 2015“ išteklius

Šis spektaklis pristatomas kaip Europos šiuolaikinio šokio tinklo „Aerowaves“ projektas.

Premjera: 2015 m. | Trukmė: 45 min.

Šiame solo spektaklyje Mathisas Kleinschnittgeris kovoja su šokančia meška kaip laisvės praradimo ir laukiniškumo suvaldymo simboliu. Atsižvelgdamas į galią ir potencialą, slypintįšokančios meškos įvaizdyje, jis atranda savo gyvenimo, darbo ir patirties metaforą. Kaip smarkiai esate verčiami daryti dalykus, kurių patys nepasirinkote? Ir ar dalykai, kuriuos privalote daryti, sukelia tik agoniją, ar jie gali kelti ir džiaugsmą? Spektaklyje stengiamasi pažiūrėti į akis šiam ambivalentiškumui.

Mathisas Kleinschnittgeris studijavo šiuolaikinįšokį Frankfurto prie Maino scenos menųuniversitete ir kultūrą Potsdame. Jis dirbo su tokiais choreografais ir režisieriais kaip Isabelle Schad, Jessica Huber, Arminas Petrasas, Philippas Saire'as ir Kathrin Mayr. Nuo 2012 m. jis sukūrė savo choreografinį darbą, gavo rezidenciją, taip pat 2015 m. Berlyno miesto finansavimą ir „LAFT Berlin“ (PAP) pamokų programą. Jo darbas prasideda klausimais, nagrinėjančiais žmonių varomąsias jėgas. Pažįstamus vaizdus jis paverčia netikėtomis galimybėmis ir kviečia auditorijas kitaip pažvelgti į prielaidas ir familiarumą. Mathisas yra Europos šiuolaikinio šokio tinklo „Aerowaves“šiųmetų dalyvis.

 

tickets from 11,20 eur | tickets at the box offices of TIKETA* (buy online here)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti