„Vilties medžioklė“ ir „monoLOG (Malkologas)“

monoLOG“Samuel Lefeuvre (Prancūzija / Belgija)

Choreografija, šokis ir muzika: Samuel Lefeuvre | Meninis patarėjas:Florencia Demestri

Premjera: 2012 m. | Trukmė: 12 min.

Šis solo spektaklis „monoLOG“ atlikėją pristato kaip auditorijos ir tamsių apraiškų fenomeno tarpininką. Įkvėptas Davido Lyncho serialo „Tvin Pyksas" personažo Log Lady, Samuelis virsta moderniu orakulu, kovojančiu su savo manijomis ir auditorijos lūkesčiais. Visa tai jį galiausiai nuveda į transo būseną, kur aplinkinės jėgos pasiruošusios sukti jo kūną, iki patirs lūžio tašką. Samuelis Lefeuvre gimė 1981 m. Vire mieste Prancūzijoje. Po šokio studijų Kane ir Anžė, jis persikėlė į Briuselį, kur šoko Michèle Anne De Mey trupėje, paskui – Alaino Platelio trupėje „Les ballets C de la Bį. Tai vyko kuriant spektaklį „Vilkas", tada Samuelis pirmą kartą susitiko su Francku Chartier ir Gabriela Carrizo ir buvo pakviestas prisijungti prie „Peeping Tomį kolektyvo spektakliams „Salonasį ir „Rūsys". Nuo 2007-ųjų jis bendradarbiauja su muzikante Raphaëlle Latini, juodu įkūrė grupę „Entorse". Be to, kad dirba su grupe, Samuelis taip pat reguliariai bendradarbiauja su teatro režisiere Julie Bérès, kuria savo spektaklius, moko ir veda choreografijos užsiėmimus.

>>>pertrauka<<<

„Vilties medžioklė“ Oona Doherty (Airija)

Choreografija / atlikimas / garsas: Oona Doherty | Scenos garsas: Chris McCorry | Šviesų dizainas: Simon Bird | Mašinos muzika: Rory Moore | Dramaturgė, aktorė, menininkė, techninė kelionių vadovė: Sarah Gordon 

Premjera 2016 m. | Trukmė: 40 min.

Spektaklis „Vilties medžioklė“ yra kažkas tarp fizinio teatro, socialinės proklamacijos ir šokio. Atlikėja persikūnija į skirtingus personažus. Per kalbą, judesį ir garsą esame susukti ir perkreipti vyriškumo, moralės ir nostalgijos idėjų. Per drėgnus, užmirštus atminties kelius medžiotojas drauge su savimi vedasi žiūrovus.  Jis taikosi į ekstremalius kultūros ir socialinės klasės stereotipus. Vyrų kaukės yra kaip asmeninė gynyba prieš save ir pasaulį, kuriame šiandien gyvename. Nesvarbu, iš kur esate ir kokiai klasei priklausote. Visuose mumyse Įsišakniję svarbiausi meilės poreikiai. Nusiėmus egoizmo ir kultūrinio poveikio kaukes tikimasi atrasti bendrą tiesos ir vilties pagrindą.

Oona Doherty yra airė choreografė, gyvenanti Belfaste. Ji studijavo Londono šiuolaikinio šokio mokykloje, Ulsterio universitete ir LABAN Londone. Nuo 2010 m. ji sukūrėšokio ir teatro darbųsu tokiomis trupėmis kaip „Trash", „Abattoir Fermé", Emma Martin / „United Fall", choreografe Veronika Riz.

Oonos darbai pastaruoju metu buvo pristatomi įvairiuose Europos festivaliuose, įskaitant ir „Ravnedansį festival" Norvegijoje bei Dublino šokio festivalį. Nuo 2012 m. ji Europoje veda šokio teatro seminarus. Priklauso ISSAC asociacijai, nuo 2016 m. – ir „The MAC Belfast HATCHį bei „Prime Cut Productions Revealį. Oona laimėjo Dublino „Tigre Fringeį festivalio „Geriausio spektaklioį apdovanojimą 2016 m.; pakliuvo į 2016–2017 m. Europos šiuolaikinio šokio tinklo „Aerowaves" programą; pernai buvo nominuota „Bendram teatroį apdovanojimui Edinburgo „Fringeį festivalyje.

„Savo darbu mėginu žaisti su barjeru, esančiu tarp kūno ir sielos, auditorijos ir scenos; pasidalyti kinetine patirtimi. Noriu tyrinėti gryną metafizinį sąžiningumą. Įtraukti seksą, panką, romantiką, į kūną sugrįžusį či, juodą dėžę, baltą kubą ir Airijąį, – sako spektaklio kūrėja.

menų spaustuvė | juodoji salė

bilietai: nuo 11,20 eur | bilietai Tiketos kasose* (pirkti internetu)

atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais, atsiprašome už nepatogumus 

nuolaidos: Tiketa klubo nariams 25 proc.; DailyCard 25 proc.; Studentams/moksleiviams/senjorams 20 proc.; Teatro ir šokio moksleiviams/studentams/profesionalams 50 proc.; Scenos menų profesionalams (pateikus pažymėjimą, kasoje) 50 proc.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Spektaklis
18 spalio, 19:00
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti