„Le Terrier“ (Ola) | Florencia Demestri ir Samuel Lefeuvre (Prancūzija / Belgija)

Choreografija: Florencia Demestri, Samuel Lefeuvre | Interpretacija: Ricardo Ambrozio, Florencia Demestri, Samuel Lefeuvre, Laureline Richard ir Lief Weuts | Dramaturgija: Olivier Hespel | Šviesos: Benjamin Van Thiel ir Arnaud Gerniers | Muzika: Dimitri Coppe | Kostiumai: Isabelle Lhoas | Asistentas: Jérémy Grynberg | Produkcija: „LOG asbl“, „Kosmonaut Production“ | Koprodukcija: „Les Brigittines“, „CCN Nantes“ (kaip „l’Accueil Studio“ dalis), Schaerbeeko salės, Marni teatras | Padedant: Valonijos-Briuselio federacija –Šokių tarnyba, Beaumarchais asociacija –SACDParama (studijos rezidencija): „Grand Studio“, „CC Berchem“, „CDC Le Gymnase“ (Rubė), „KC de Werf“, Molenbeek-Saint-Jean kultūros namai ir socialinė sanglauda, „Space Belgica“ | Produkcija / Platinimas / Turai: „Arts Management Agency“ (AMA)

Premjera: 2016 m. | Trukmė: 60 min.

Ką, jei teatras, erdvė kūrybai, lauktųžiūrovų tik tam, kad jį ar ją surytų ir formuotų, kaip jam patinka? Ką, jei ši „juoda dėžė“ galėtųįgauti kūno formą ir gyventi, išreikšti laisvą valią ir troškimą? Kokias istorijas ji tuomet papasakotų?  Pradėdami nuo šio paprasto, bet mažai tikėtino scenarijaus, Florencia Demestri ir Samuelis Lefeuvre sukūrė antrąjįspektaklį, laviruojantį tarp šokio ir teatro: tai nerimas į bedugnę, kur daugiau vizijų / pojūčių klausimas nei pasakojimas. Vingiuotų takų poema, siekianti iškraipyti mūsų kūnų, erdvės ir laiko suvokimą.

Florencia Demestri nuo 2003-iųjų gyvena Briuselyje ir dirba su tokiomis šiuolaikinio šokio trupėmis kaip „Les Ballets C de la B“ (Lisi Estaras), „Charleroi Danses“ (Michelle Anne De Mey), „Enclave Dance Company“ (Roberto Olivan), „Finger Six collective“, taip pat Davidu Zambrano ir pastaruoju metu – su grupe „Entorse“. Ji taip pat dirba prie savo pačios projektų: „Pastarųjų dienų projektas“su Claudio Stellato (2007), „Ar tu mane myli?“su Pier Giorgio Milano (2010), solo spektaklio „Olga“(2012) ir šio su Samueliu Lefeuvre.

Samuelis Lefeuvre gimė 1981 m. Vire mieste Prancūzijoje. Po šokio studijų Kane ir Anžė, jis persikėlėį Briuselį, kur šoko Michèle Anne De Mey trupėje, paskui – Alaino Platelio trupėje „Les ballets C de la B“. Tai vyko kuriant spektaklį„Vilkas“, tada Samuelis pirmą kartą susitiko su Francku Chartier ir Gabriela Carrizo ir buvo pakviestas prisijungti prie „Peeping Tom“ kolektyvo spektakliams „Salonas“ ir „Rūsys“.

Nuo 2007-ųjų jis bendradarbiauja su muzikante Raphaëlle Latini, juodu įkūrė grupę„Entorse“. Be to, kad dirba su grupe, Samuelis taip pat reguliariai bendradarbiauja su teatro režisiere Julie Bérès, kuria savo spektaklius, moko ir veda choreografijos užsiėmimus.

menų spaustuvė | juodoji salė
bilietai: nuo 11,20 eur | bilietai Tiketos kasose* (pirkti internetu) 

atkreipkite dėmesį: menų spaustuvėje atsiskaitymas tik grynaisiais, atsiprašome už nepatogumus

nuolaidos: Tiketa klubo nariams 25 proc.; DailyCard 25 proc.; Studentams/moksleiviams/senjorams 20 proc.; Teatro ir šokio moksleiviams/studentams/profesionalams 50 proc.; Scenos menų profesionalams (pateikus pažymėjimą, kasoje) 50 proc.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti